Сайт професора кафедри, д.філос.н. Геннадія Москалика
Головна » 2015 » Березень » 29 » Думки та роздуми - 8
21:52
Думки та роздуми - 8

Філософе!

Що таке "щастя"? Одвічне питання людського буття. Проблемний напрямок філософії.

Чи можна бути щасливим?

Хто може бути щасливим? 

 

Переглядів: 825 | Додав: Геннадій | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 471 2 3 4 5 »
47  
Щасливим бути легко. Щастя в душі кожного. Достатньо з позитивом дивитися на навколишній світ. Радіти дрібницям. Займатися улюбленою справою. Проводити час з рідними, близькими, друзями. Не чекати "манни небесної" просто жити і бути щасливим.

46  
Що таке щастя, кожен розуміє по-своєму, адже кожен з нас — індивідуальність, що має власні інтереси та уподобання.

Счастье бывает разное,
Кто-то столетие празднует.
Кто-то летает под грозами,
Кого-то не видно за розами.
Счастье сверкает машинами,
Банкнотами, VIP-винами…
Счастье бывает разное,
Кто-то блистает алмазами,
Кто-то дом строит с беседками,
Кого-то не видно за детками.

Всі позитивні речі які з нами відбуваються можна назвати щастям. Справжнє щастя ховається в тобі, потрібно тільки це зрозуміти. Потрібно просто мати надію в серці та добро в душі, тоді обов’язково будеш щасливим.

45  
Звичайно ж готового рецепту щастя немає. Кожна людина створює його по-своєму. Не все, що буде гарним і "солодким" для однієї людини, може підійти іншій. Можливо, Щастя полягає в здійсненні заповітної мрії, але вона ж у кожного своя. І немає значення, в якому віці ти відчуваєш оці позитивні емоції, важливо те, що від Щастя у людини перехоплює дихання. Головне - не забувати, хто дарує тобі відчуття Щастя.

44  
Каждыйиз нас хочет быть счастливым. И у каждого из нас своё понимание счастья. Кто-то
хочет достичь успеха, создать семью, построить карьеру. Будем ли мы счастливы,
зависит только от нас, от наших мыслей и от нашего восприятия этого мира.
Только с позитивными мыслями можно обрести счастье, гармонию и удовлетворение
жизнью. Надо ценить жизнь сегодня – здесь и сейчас: не унывать, радоваться
близким людям, наслаждаться красотой окружающего мира. Следовать высказыванию: «Хочешь
быть счастливым – будь им!»

43  
Кожна людина розуміє щастя по-різному. Для когось щастя це щось матеріальне, а інші вважають, що щастя - це просто бачити, дихати, ходити і радіти кожному дню. Десь до 23 років я не розуміла, що означає для мене це поняття. Просто раніше я не відчувала себе щасливою, не знала як це бути просто щасливою людиною. Та нарешті я все-таки доросла до цього. Проживши 20 років у цьому світі, я зрозуміла, що щастя - це стан душі, і всі ми в той чи інший період нашого життя відчуваємо малесенькі миті щастя, коли народжуємо дитину, стоїмо на весільному рушнику чи просто після тяжкого робочого дня переходимо через річку мостом
підіймаємо голову і бачимо, як світиться твоє місто...Так, на сьогоднішній день щастя, для мене, це бути вільною людиною, бути у гармонії зі всесвітом, проводити час з рідними і друзями, любити і бути коханою, подорожувати, вчитися чомусь новому, просто жити, а не існувати...

42  
Напевно кожний з нас хоча б раз у житті задавав собі питання: „Що таке щастя?”, „Чи справді я щаслива?” і „Чи буду я щаслива завжди?”. Однозначної відповіді на це немає через те, що щастя для кожної людини – річ дуже особиста, унікальна, в певному розумінні. Щастя – головним чином, залежить від свідомості людини та її почуттів. Поняття щастя, на мою думку, означає стан внутрішньої гармонії, спокою, максимального задоволення й насолоди своїм існуванням, повнотою й осмисленістю свого буття, самореалізацією у житті.

41  
Кожна людина хоча б один раз у своєму житті замислювалася над тим, що для неї

є щастя і чи існує воно взагалі як таке? Це досить непросте запитання, це

одвічна тема. Я довго думала, а що є щастя для мене? Це, мабуть, бути поруч з

людьми, яких любиш, знати, що вони здорові, що у них все гаразд. Щастя для

мене - обійняти своїх онуків. Найбільше щастя - відчувати себе потрібною та

корисною в цьому житті. Кожен повинен завжди пам'ятати про те, що щастя існує,

треба тільки бачити його...

40  
Щастя в кожного своє. Для когось воно вимірюється кількістю модного одягу чи новими гаджетами, стосиком купюр у гаманці чи походами до модних закладів. Щодо мене, то я щаслива тим, що моя сім’я здорова, живе більш-менш стабільно. В мене є друзі, які, попри певні негаразди чи невдачі, не втрачають віри у гарне майбутнє, залишаються позитивними і ніколи не опускають рук. Це додає віри та наснаги й мені. І саме завдяки таким людським рисам як повага, довіра, дружба, вірність, щирість і відкритість, я не сумніваюсь у тому, що добрі люди, яким можна довіряти, ще є. Це, деякою мірою, також щастя. tongue

39  
Єдиний можливий шлях стати щасливим і успішним – це життя у злагоді з собою. Щаслива людина спокійно і ясно бачить всі свої негаразди і проблеми.
Міркування про те, що таке щастя, приводить мене до досить простої відповіді. Воно являє собою внутрішню тишу і розуміння цінності кожної прожитої хвилини. Щаслива людина не концентрується на турботах і власних страхах. Вона насолоджується красою навколишнього світу, що відбивається в її душі.
"Ви перетинаєте весь світ у пошуках щастя, а воно завжди поруч, на відстані витягнутої руки від будь-якої людини ..."
Горацій

38  
Оксана Микитенко (01.06.17р). Щастя, на мою думку, це ставлення самої людини до цінностей життя, розуміння того, що жити - це великий дар Божий; радіти від того, що ти є частинкою цього світу, що поруч з тобою живуть твої рідні. Ти можеш дихати, бачити, відчувати, цілувати своїх діточок і милуватися ними. Життя прекрасне, а щасливе життя ще яскравіше і чаруюче!!!

1-10 11-20 21-30 31-40 41-47
Ім`я *:
Email *:
Код *: